Pop Optikas tuled alati oma inimese juurde!

Tõesti parim prillipood! Uksest sisse astudes satuks nagu teise koju - alati soe vastuvõtt ja naeratavad näod.

Tere!

Saame tuttavaks. Minu nimi on Piret Glükmann ja ma olen optometrist. Olen optika valdkonnas töötanud üle 20 aasta. Optika on minu kirg ja mulle meeldib minu töö otsast lõpuni. Alates kliendi saabumisest kabinetti, kuni talle valmis prillide või kontaktläätsede kätteandmiseni.

Minu rõõm ja tänu on omada palju häid pikaajalisi kliente, kellest olen saanud inspiratsiooni ja tuge, et olla oma töös veelgi parem, targem, mõistvam ja kindlasti lõbusam.

Ma armastan oma tööd. Ilmselt paistab see kaugele välja ka teistele, kuna minu suureks rõõmuks asus samal erialal õppima ka minu vanem tütar. Tema nimi on Brigita, ta lõpetas 2019. aastal optomeetria eriala Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis ja temaga moodustame me teadaolevalt esimese ema-tütre optometristide paari Eestis – kas pole mitte vahva? 

Annan endast alati parima, et muuta kliendi kogemus positiivseks ning aidata teda vastavalt tema soovidele ja vajadustele. 

Pop Optika sünd on mitme aasta vili. Ideede ja unistustega läbipõimunud kuvand ideaalsest optikapoest. Seda kõike olen jaganud ja arutanud oma pere ja sõpradega, kes on mulle alati igati toeks olnud.

Põhirõhk on minu jaoks alati olnud heal atmosfääril. Soovin, et inimene saab tulla oma optometristi juurde, kes kuulab, aitab, suunab ja õpetab, kui vaja. 

Seega, ootame kõike oma endisi ja tulevasi kliente Pop Optika hubasesse salongi.

 

Kohtumiseni!

tehtud prilli
0 +
erinevat raami
0 +
aastat kogemust
0

Meie pere

PIRET GLÜKMANN

Piret on optometrist olnud juba üle 20 aasta

BRIGITA ARSLAMOV

Brigita lõpetas Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli optomeetria erialal aastal 2019

Kõige parem prillipood, kus olen eales käinud. Juba ukselt võetakse vastu nagu vana tuttavat. Ainult , et raame suht keeruline valida, need kõik on niiiiii ägedad😀 Suured tänud Piretile, professionaalse ja lahke suhtumise eest❤️ Suured tänud ka Brigitale, kes neid ägedaid raame eksponeerib❤️ Jõudu ja jaksu teile, te teete õiget asja👏👌
Scroll to Top